Co to je Studna


Základní informace

Studna je noční týmová hra původně určená pro mé kamarády, která se ale postupem času otevřela každému, kdo má zájem prožít spoustu nezapomenutelných zážitků a nepředvídatelných situací. Úkolem hry je za pomoci několika šifer a úkolů projít celou trasu, která se skládá z několika stanovišť, v nejrychlejším možném čase. Nejedná se ale o žádný orientační závod, při této hře se opravdu neběhá. Vítěz sice může získat pěkné ceny, ale podle známého hesla je důležitější se zúčastnit. Hra začíná v pozdních odpoledních hodinách a končí druhý den v poledne či chvíli po poledni.


Proč bych se měl(a) hry zúčastnit

Proč se vůbec hry zúčastnit, když se celou noc nevyspím a ještě budu muset někde "běhat" po lese? Proč je tu vlastně další podobná hra, když už tu máme Tmou, Bednu, Matrix, PoTrati, Svíčky a mnoho dalších? Je vlastně tato hra v něčem zajímavá? Zde můžou být odpovědi na Tvoje zvídavé otázky:

  • Baví mě luštění záhad a dobrodružství, a to mi hra určitě nabídne.
  • Jsem sportovec a mám soutěživého ducha a pak je hra pro mě jako stvořená.
  • Nejsem ani jedno, ale chci překonat svoji lenost a teď mám příležitost.
  • Rád se potkávám s přáteli a rád se s nimi bavím o společných zážitcích, a to opravdu bude o čem. Na trase potkáš spoustu kamarádů.
  • Hra Studna je pouze hrou terénní. Není tu městská část, a proto si užiji i noční přírodu, do které se většinou třeba na Tmou ani nedostanu.
  • Není tu žádná kvalifikace, stačí se přihlásit a můžu se zúčastnit.


Hra mě zaujala a co dál

Přečtu si pečlivě pravidla a instrukce ke hře. Dám dohromady smíšený tým tří přátel, zaregistruji se do hry a zaplatím startovné. Poznamenám si datum konání do kalendáře, seženu si všechny potřebné věci pro hru a už se můžu těšit na start.